Сучасний дух часу і спосіб життя диктують свої закони. З габіонами ваш сад, двір, вхідна зона, безсумнівно, приверне загальну увагу. Декоративні елементи дозволяють розставити акценти в будь-якому місці.


Габіони надають широкі можливості для творчої діяльності. Дайте вашій фантазії повний простір. Тут немає межі можливостей.

 


Садові меблі

Фонтани

Каміни і грилі

Квіткові контейнери
і клумби

Освітлення за допомогою
габіонів
  

Політ вашої фантазії не обмежений! Сполучайте разом, розсувайте з різними вставками, робіть бар'єри і бордюри. І ви побачите, що габіони можуть змінити вашу територію.


Габіонам на заміській ділянці знайдеться ще багато застосувань. Так, вони підійдуть для обрамлення периметра паркування або для створення піднятого басейну. За допомогою габіонів легко зробити підняту терасу посеред рівної ділянки або невисоку стінку по кромці майданчика для барбекю. Поряд з цим вирішиться проблема посадочних місць. Для цього верхню грань невисоких конструкцій закривають дерев'яними сидіннями, а ті, що вище, - стільницею. З габіонів роблять постаменти під садову скульптуру, вазони, фонтани і навіть світильники в стилі хай-тек.


Головне, щоб споруди з габіонів гармонійно вписувалися в ваш сад.

 

Ця оригінальна конструкція може нести не тільки декоративну функцію, а може бути і практичною: лава-габіон, стіл- габіон, підпірна стіна- габіон, роздільник зон- габіон, клумба- габіон і багато іншого. І результат буде вражаючим: ці об'єкти дуже гармонійно увійдуть в природний ландшафт і зроблять територію більш зручною для людини, обжитий - саме без різкого втручання в її природний вигляд.


Блоки з такого матеріалу не перешкоджають росту трави і дерев, і при правильному підборі каменю - наповнювача стають справжньою перлиною ділянки. Конструкції будуть чудово поєднуватися з деревами і квітами, як з окультуреними, так і з дикорослими, створюючи гармонійну загальну композицію. Відповідний варіант можна підібрати для будь-якого ландшафту.