Фасад

В якості альтернативи ми пропонуємо систему облицювання фасаду габіонами. Установка кріпиться надзвичайно просто. Монтаж виконується за допомогою простих гвинтів залежно від якості стіни. Для фасадів використовується повністю зварна сітка (2.5х20 см) глибиною 6-10 см, що ідеально підходить для заповнення гравієм і дає перевагу низькій вазі (близько 150 кг на м²).

 

Таке облицювання фасаду дає хороший дренаж і використовується при оновленні старих стін або в будівництві нових будівель по дизайнерським задумам.

 

Крім архітектурної точки зору, переваги фасаду з гравію знаходяться в основному в економії новобудови. Немає витрат на фарбу і штукатурку, а надалі на поточний ремонт фасаду. Крім того це дає архітекторам значну свободу дизайну в поєднанні з функціональністю.


Облицювання частини стіни габіонами відкриває широкі можливості для декорування і вдалого вписування різноманітних малих архітектурних форм в загальну композицію. Вони підійдуть для обрамлення периметра паркування або іншого зонування території.


Монтування в облицювання такого фасаду світильників не представляє ніяких складнощів.

 

Шумоізолюючі стіни

Ідеальний захист від шуму на автомагістралях, залізницях і в інших шумних місцях.


Можна комбінувати з деревом, бетоном, сталевими або скляними стінами. Дозволяє установку спеціальних допоміжних елементів, таких як елементів освітлення, безпеки, фотоелементів і т.д.