Ми пропонуємо конвертер для користувачів, які вже мають певний проект конструкцій, але є складнощі в підрахунках матеріалів.


Тим, хто ще не визначився з вибором – наші поради.


Для початку вам потрібно точно обчислити розміри, як цілої конструкції, так і окремих її елементів. Це можна зробити самостійно, а можна скористатися послугами проектних організацій. Потім ввести довжину, висоту і ширину кожного елемента, діаметр дроту, вибрати наповнювач, врахувати спосіб обробки виробу (цинкування, фарбування).


При виборі наповнювача слід враховувати, що сипучі матеріали доступні в різних розмірах зерна. В процесі установки матеріали стискаються. Менший розмір зерна стискається інакше, ніж обсяг необроблених каменів великої зернистості. Немиті матеріали містять так звану нульову фракцію, яка осідає в проміжках.


Наприклад: 1 м³ щебеню (32 - 60 мм), важить 1460 кг, щільність 1440 кг / м³, якщо ж в основі гравій стискається за допомогою шейкера, тоді щільність 1700 кг / м³.


Наскільки точні результати нашого калькулятора?


Обчислення об’єму та ваги конструкцій точні, але обчислення ваги наповнювачів може незначно відрізнятися в залежності від походження і складу природного матеріалу.


Використовуйте розрахунок калькулятора як приклад, уточнюючи його з наближенням проекту до завершення.


Завдяки компанії «Сітка Захід дизайн» ви можете створювати свої власні габіони. Для особливих побажань зв'яжіться з нами, щоб обговорити виготовлення габіонів, згідно вашому дизайну. Можливості нашого виробництва дозволяють виготовляти конструкції, зроблені спеціально по ваших розмірах.

 

Діаметр дроту:мм
Розмір вічка:мм
Тип каменю:
Висота:мм
Ширина:мм
Довжина:мм
Метод з’єднання:
Надіслати