Столи, стільці, лавки з габіонів

Основою такої меблів служить габіон будь-якої форми, стільниця або сидіння з деревини або пластику. Подібна конструкція довговічна. Їй не страшні ні сніг, ні дощ, ні злодії.


Це не тільки місце для відпочинку, але і додаткове прикраса вашої ділянки, а так як до неї ведуть садові доріжки, вона ще відіграє роль організатора простору. Звичайно, тут традиційний матеріал дерево або метал, але ... все залежить від вашого смаку і відчуття стилю. Можливо наша пропозиція - це якраз те, що ви шукали.


Внесіть елемент несподіванки. У садівництві, як і в житті, корисно «тримати карту в рукаві». Лавка в затишному куточку саду буде приємним сюрпризом для тих, хто прогулюється по садових доріжках. Лавка з габіонів буде хорошим доповненням до будь-якої водойми у вашому саду. Присівши на лавку ви будете насолоджуватися дзюрчанням води фонтану, спогляданням водної гладі ставка.

 

Якщо у вас невелика ділянка, можна помістити лавку прямо на клумбі серед ростучих рослин. Використовуйте також перепади вашої ділянки для створення затишного місця відпочинку.


На таких меблях затишно сидіти. Адже при бажанні завжди можна покласти подушки, які зроблять відпочинок на повітрі комфортним, а потім легко прибираються в разі потреби.


Такі меблі не вимагають технічного обслуговування, легко миються, крім того можуть бути легко перенесені в інше місце. Заповнивши кошика склом можна отримати додаткове освітлення саду.